Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №89 від 01.10.2021 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Сілецькій В.І.

01 Жовтень 2021

Рішення №89 від 01.10.2021 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Сілецькій В.І.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Дванадцята сесія

Восьмого скликання

01.10.2021

№89

Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Сілецькій В.І.

Розглянувши заяву громадянки Сілецької Віри Іванівни жительки с.Антопіль, вул.Миру, 20, іден. номер 2758317148 про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,05 га за межами населеного пункту с.Антопіль, кадастровий номер 1820380400:02:000:0158, враховуючи рішення одинадцятої сесії восьмого скликання Андрушівської міської ради від 18.08.2021 №59 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Сілецькій В.І.» та рекомендації постійних комісій, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 116, 118, 122 Земельного кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відмовити Сілецькій Вірі Іванівні в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,05 га із земель комунальної власності Андрушівської міської ради в зв’язку з невідповідністю вимогам законів.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА