Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №8 від 26.03.2021 р. Про надання згоди на прийняття майна

26 Березень 2021

Рішення №8 від 26.03.2021 р. Про надання згоди на прийняття майна

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Шоста сесія Восьмого скликання

26.03.2021 №8

Про надання згоди на прийняття майна

Керуючись ст.ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України  «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі»,  враховуючи лист голови Бердичівської районної державної адміністрації № 02-6/406 від 23.03.2021, рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. НАДАТИ згоду на прийняття  державного майна, що знаходиться на балансі відділу агропромислового розвитку, економіки Бердичівської районної державної адміністрації у комунальну власність Андрушівської міської територіальної громади  в особі Андрушівської міської ради, згідно додатку.
  2. ВИКОРИСТОВУВАТИ прийняте майно за цільовим призначенням, не відчужувати його в приватну чи іншу власність.
  3. Відділу з питань надання адміністративних послуг міської ради (Кондратюк О.В.) провести приймання майна згідно з вимогами діючого законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів  Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА


Додатки: