Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №8 від 06.01.2023 р. Про організацію громадських робіт на 2023 рік

06 Січень 2023

Рішення №8 від 06.01.2023 р. Про організацію громадських робіт на 2023 рік

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

06 січня 2023 р.

№8

Про організацію громадських робіт на 2023 рік

Керуючись пп. 7 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 175,  виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

 1. Затвердити види громадських робіт, які відповідають потребам Андрушівської міської територіальної громади та сприяють її соціальному розвитку, що додається (додаток 1).
 2. Затвердити перелік підприємств, установ та організацій для організації громадських робіт, що додається (додаток 2).
 3. Керівникам підприємств, установ та організацій:
  • укладати договори про спільну діяльність з організації громадських робіт з Житомирським обласним центром зайнятості;
  • створювати тимчасові робочі місця для організації та проведення громадських робіт.
 4. Організувати громадські роботи на підприємствах, установах, організаціях згідно переліку, що розташовані на території Андрушівської міської територіальної громади за визначеними видами громадських робіт, шляхом укладення відповідних договорів з Житомирським обласним центром зайнятості та створенням тимчасових робочих місць.
 5. Фінансування громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру проводити з коштів роботодавців, коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, коштів бюджету міської ради в розмірі 490 тис. грн відповідно  до затвердженої програми зайнятості населення.
 6. Рішення виконавчого комітету Андрушівської міської ради від 14.12.2021 №  306 «Про організацію громадських робіт в 2022 році» визнати таким, що втратило чинність.
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови згідно розподілу посадових обов’язків.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА


Додатки:

 1. Перелік видів громадських робіт, що мають суспільно корисну спрямованість та відповідають потребам територіальної громади
 2. Перелік установ, що проводять організацію громадських робіт