Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №79 від 17.03.2023 р. Про виведення із дитячого будинку сімейного типу П.І.П. та П.І.П. дітей, позбавлених батьківського піклування П.І.П., П.І.П., П.І.П., П.І.П. та переведення дитячого будинку сімейного типу у статус прийомної сім’ї

17 Березень 2023

Рішення №79 від 17.03.2023 р. Про виведення із дитячого будинку сімейного типу П.І.П. та П.І.П. дітей, позбавлених батьківського піклування П.І.П., П.І.П., П.І.П., П.І.П. та переведення дитячого будинку сімейного типу у статус прийомної сім’ї

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від  17 березня 2023 р.                                                                                          № 79

Про виведення із дитячого будинку сімейного типу  П.І.П. та П.І.П. дітей, позбавлених батьківського піклування П.І.П., П.І.П., П.І.П., П.І.П. та переведення дитячого будинку сімейного типу у статус прийомної сім’ї

 На виконання Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», розглянувши заяву батьків-вихователів П.І.П. і П.І.П., жителів м. ххххххх, вул. хххххххх, про виведення з дитячого будинку сімейного типу дітей, позбавлених батьківського піклування  П.І.П., хххххх року народження, П.І.П., ххххх року народження,  П.І.П., хххххх року народження,  П.І.П., хххх року народження, у зв’язку з припиненням діяльності дитячого будинку сімейного типу та переведення у статус прийомної сім’ї, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини (витяг з протоколу № 3 від 07.03.2023), що між дітьми-вихованцями та батьками-вихователями склалися обставини, які перешкоджають подальшому їх спільному проживанню,  лист служби у справах  дітей  від 15.03.2023 № 111, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

 1. Вивести 17.03.2023 року з дитячого будинку сімейного типу П.І.П. та П.І.П., дітей, позбавлених батьківського піклування П.І.П., хххх року народження, П.І.П., хххх року народження,  П.І.П., ххххх року народження,  П.І.П., ххххх року народження.
 • Визнати таким, що втратив чинність договір від 23.02.2021 року  № 1          «Про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу».
 • Рекомендувати службі у справах дітей Коростенської міської ради влаштувати дітей в сімейні форми виховання.
 • Перевести дитячий будинок сімейного типу П.І.П. у статус прийомної сім’ї.
 • Надати П.І.П. та П.І.П. статус прийомних батьків.
 • Вважати П.І.П., ххххх року народження та П.І.П., ххххх року народження прийомними дітьми  прийомної сім’ї П.І.П.
 • Покласти персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток прийомних дітей на прийомних батьків П.І.П. та П.І.П.
 • Службі у справах дітей Андрушівської міської ради             (Малинівська О.А.):
 • Підготувати договір про влаштування дітей на виховання та спільне

проживання у прийомній сім’ї.

 • Здійснювати контроль за умовами проживання, утримання і розвитку

дітей у прийомній сім’ї.

 • Щорічно готувати звіт про стан виховання, утримання і розвиток дітей

в прийомній сім’ї.

        9. Рекомендувати КУ «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради» (Подік Н.В.) забезпечити:

         1) Припинення здійснення соціального супроводу неповнолітніх П.І.П., П.І.П. та малолітніх П.І.П., П.І.П.

         2) Соціальний супровід прийомної сім’ї, надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування прийомної сім’ї.

         3) Щорічне подання службі у справах дітей міської ради звіту про виконання плану соціального супроводу прийомної сім’ї та інформації про ефективність функціонування ПС.

         10. Відділу соціального захисту та охорони здоров’я апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету (Скрицька Н.М.) щорічно забезпечувати пільговим оздоровленням прийомних дітей

11. Відділу освіти, молоді та спорту апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету (Рудюк С.О.) забезпечити:

1) Право дітей на здобуття загальної середньої освіти, а у разі потреби забезпечити інклюзивним/індивідуальним навчанням.

2) Надання службі у справах дітей Андршівської міської ради інформації про рівень розвитку та знань дітей, наявність шкільного приладдя, систематичне відвідування уроків та своєчасність і якість виконання домашніх завдань, відвідування дітьми  гуртків, секцій, позашкільних заходів, участь прийомних батьків у вихованні дітей.

12. Рекомендувати КНП «Центр ПМСД» Андрушівської міської ради (Балюк А.М.) щорічно забезпечити медичним оглядом прийомних дітей за умови укладення декларації з сімейним лікарем. Надавати службі у справах дітей Андрушівської міської ради інформації про стан здоров’я прийомних дітей, дотримання прийомними батьками рекомендацій лікарів.

           13. Рекомендувати Управлінню соціального захисту населення Бердичівської районної державної адміністрації:

           1) Припинити виплату державної соціальної допомоги на утримання дітей, позбавлених батьківського піклування П.І.П., П.І.П., П.І.П., П.І.П.

           2) Забезпечити призначення та виплату державної соціальної допомоги на прийомних дітей, грошового забезпечення прийомним батькам в межах видатків передбачених в державному бюджеті.

          14. Рекомендувати відділу поліцейської діяльності № 1 Бердичівського районного відділу поліції Головного управління національної поліції України в Житомирській області забезпечити щорічне подання службі у справах дітей Андрушівської міської ради інформації про відсутність чи наявність проявів асоціальної поведінки з боку прийомних батьків та прийомних дітей.

         15. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія ДЕМЧЕНКА.

Міський голова                                                                           Галина БІЛЕЦЬКА