Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №77 від 17.03.2023 р. Про взяття на квартирний облік

17 Березень 2023

Рішення №77 від 17.03.2023 р. Про взяття на квартирний облік

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 березня 2023 р.                                                                                         № 77

Про взяття на квартирний облік

Відповідно до Житлового кодексу Української РСР, підпункту 2 пункту “а” статті 30, статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 33 Закону України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», керуючись  пп.3 п.46 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР,  постанови Кабінету Міністрів № 522 від 26.05.2021 р. «Про внесення змін до постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, постанови Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 р. № 682», постановою Кабінетів Міністрів від 11.03.2011р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов», розглянувши заяву громадянки П.І.П., хххххх р.н., жительки с. ххххх, Радомишльського р-н, Житомирської обл., вул. ххххххх, яка являється опікуном П.І.П., хххххх р.н., дитина позбавлена батьківського піклування, про взяття  на  квартирний облік, у якого відсутнє житло на праві власності та на праві користування, згідно протоколу засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 16.03.2023 року №27, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є: 

  1. Взяти на квартирний облік П.І.П., ххххх р.н., дитину позбавлену батьківського піклування, на позачергову чергу під № 31.
  • Відповідальній особі за веденням квартирного обліку у виконавчому комітеті Андрушівської міської ради, головному спеціалісту відділу комунальної власності, містобудування та архітектури апарату міської ради та її виконавчого комітету Самборській Анні Олегівні внести до списку осіб, які користується правом позачергового одержання жилих приміщень на відповідній території Андрушівської міської  ради та завести облікову справу і направити інформацію про взяття на квартирний облік до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

3. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на заступника міського      голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА. Міський голова                                                                             Галина БІЛЕЦЬКА