Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №73 від 31.08.2023 р. Про відмову у розірванні договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) Онищук О.В.

31 Серпень 2023

Рішення №73 від 31.08.2023 р. Про відмову у розірванні договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) Онищук О.В.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять п’ята сесія                                                                    Восьмого скликання

31.08.2023                                                                                                      №73

Про відмову у розірванні договору на

право тимчасового користування землею

(в тому числі на умовах оренди) Онищук О.В.

          Розглянувши заяву громадянки Онищук Олени Василівни, жительки м.Житомир, м-н ——, іден.номер ——- про розірвання договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) від 01.04.2000 року на земельну ділянку загальною площею 0,1225 га для комерційного використання, враховуючи рішення тридцять четвертої сесії восьмого скликання від 27.07.2023 року №47 «Про надання дозволу на поділ земельної ділянки комунальної власності в м.Андрушівка, пров.———, кадастровий номер ——— рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 122 Земельного кодексу України, ст.ст.31,32 Закону України «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

1.Відмовити громадянці Онищук Олені Василівні у розірванні договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) від 01 квітня 2000 року №16 земельної ділянки загальною площею 0,1225 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Андрушівка, пров.—— кадастровий номер ——-

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                          Галина БІЛЕЦЬКА