Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №73 від 24.02.2023 р. Про передачу в оренду земельної ділянки Махінчуку В.М.

24 Лютий 2023

Рішення №73 від 24.02.2023 р. Про передачу в оренду земельної ділянки Махінчуку В.М.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять дев’ята сесія                                                                  Восьмого скликання

24.02.2023                                                                                                                                    №73

Про передачу в оренду земельної

ділянки Махінчуку В.М.

          Розглянувши заяву адвоката Пилипчука Дмитра Ігоровича, що діє в інтересах Махінчука Василя Миколайовича, жителя с.Гальчин, вул.——, іден.номер —— про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 1,1538 га в с.Гальчин, вул.—–, враховуючи Інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта №——- від 20.12.2022 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 124, 126, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, Законами України «Про державний земельний кадастр», « Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Передати Махінчуку Василю Миколайовичу в оренду терміном на 1(один) рік земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 1,1538 га в с.Гальчин, вул.——, кадастровий номер ——–.

2. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 5(п’ять) відсотків нормативної грошової оцінки.

3. Громадянину Махінчуку Василю Миколайовичу в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА