Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №70 від 01.10.2021 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведенняземельних ділянок з метою передачі у власність Семеновій В.Б.

01 Жовтень 2021

Рішення №70 від 01.10.2021 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведенняземельних ділянок з метою передачі у власність Семеновій В.Б.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Дванадцята сесія

Восьмого скликання

01.10.2021

№70

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність Семеновій В.Б.

Розглянувши заяву громадянки Семенової Валентини Борисівни, жительки м.Києва, вул.Кибальчича, 14, кв.36, іден. номер 213661922, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність загальною площею 0,50 га в тому числі: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд 0,25га, для ведення особистого селянського господарства 0,25га в с.Бровки Перші, вул.Лісова, 19, враховуючи рекомендації постійних комісій, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 19, 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати громадянці Семеновій Валентині Борисівні дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність загальною площею 0,49 га, в тому числі: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд 0,25га, для ведення особистого селянського господарства 0,24 га в с.Бровки Перші, вул. Лісова,19 із земель запасу Андрушівської міської ради с.Бровки Перші.
  2. Громадянці Пилипчук Наталії Олегівні замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок відповідно чинного законодавства.
  3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА