Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №7 від 28.09.2023 р. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки.

28 Вересень 2023

Рішення №7 від 28.09.2023 р. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять шоста сесія                                                               Восьмого скликання

28.09.2023                                                                                                   №7

Про надання дозволу на

розроблення Детального плану

території  земельної ділянки

        Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011року №290 (зі змінами від 01.08.2019 №171)  «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», розглянувши заяву Копача Сергія Петровича, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин,  міська рада

ВИРІШУЄ:

          1. Надати дозвіл на розроблення Детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер 1820310100:01:009:0104) загальною площею    0.6296 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул.Корольова, 10Б в м.Андрушівка.

          2. Замовником на виконання детального плану території земельної ділянки  визнати Андрушівську міську раду.

          3. Фінансування робіт по розробленню Детального плану території земельної ділянки та подачу оголошення в засоби масової інформації про проведення громадських слухань провести за рахунок власника земельної ділянки Копача Сергія Петровича.

          4. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури апарату  Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету забезпечити проведення процедури громадських слухань детального плану території земельної ділянки у встановленому законом порядку та подати детальний план території земельної ділянки на затвердження Андрушівській міській раді.

      5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин  (Петро РУДЮК) та заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                           Галина БІЛЕЦЬКА