Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №67 від 31.08.2023 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Камзол Л.І.

31 Серпень 2023

Рішення №67 від 31.08.2023 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Камзол Л.І.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять п’ята сесія                                                                    Восьмого скликання

31.08.2023                                                                                                                                    №67

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки з

метою передачі в оренду Камзол Л.І.

          Розглянувши заяву громадянина Гриня Дмитра Олександровича, що діє на підставі довіреності від 10.08.2023 року від імені Камзол Лариси Ігорівни, жительки м.Житомир, вул.———–, іден. номер —— про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 0,6522 га за межами населеного пункту с.Нехворощ, вул.Польова, 15а, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ———від 14.01.2022 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 122, 124, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про державний земельний кадастр», «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Камзол Ларисі Ігорівні проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с.Нехворощ, вул.Польова,15а, загальною площею 0,6522 га.

2. Передати громадянці Камзол Ларисі Ігорівні в оренду терміном на 7 (сім) років земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 0,6522 га, кадастровий номер ———.

3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 12(дванадцять) відсотків  нормативної грошової оцінки.

4. Громадянці Камзол Ларисі Ігорівні в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА