Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №64 від 31.08.2023 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Макаревич Т.І.

31 Серпень 2023

Рішення №64 від 31.08.2023 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Макаревич Т.І.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять п’ята сесія                                                                    Восьмого скликання

31.08.2023                                                                                                             №64

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки з

метою передачі в оренду Макаревич Т.І.

          Розглянувши заяву громадянки Макаревич Таміли Іванівни, жительки с.Гарапівка, вул.———, іден. номер ——– про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 0,80 га за межами населеного пункту с.Гарапівка, пров.—— враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ——- від 07.08.2023 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 122, 124, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про державний земельний кадастр», «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Макаревич Тамілі Іванівні проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с.Гарапівка, пров.——-, загальною площею 0,80 га.

2. Передати громадянці Макаревич Тамілі Іванівні в оренду терміном на 7 (сім) років земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 0,80 га, кадастровий номер ——-

3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 12(дванадцять) відсотків  нормативної грошової оцінки.

4. Громадянці Макаревич Тамілі Іванівні в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА