Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №64 від 17.03.2023 р. Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування П.І.П.

17 Березень 2023

Рішення №64 від 17.03.2023 р. Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування П.І.П.

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від  17 березня 2023 р.                                                                                      № 64

Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування П.І.П.

Відповідно до статей 243, 244 Сімейного кодексу України, статей 58, 61, 63 Цивільного кодексу України, пп.4 п. б статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів 42, 43, 44, 48, 52, 53 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дітей», розглянувши заяву П.І.П., жительки с. ХХХ, вул. ХХХ, ХХ, про призначення опікуном дитини, позбавленої батьківського піклування П.І.П., ХХХХ року народження,  лист служби у справах дітей від 20.02.2023 № 76, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

  1. Призначити П.І.П., ХХХХ року народження опікуном дитини, позбавленої батьківського піклування П.І.П.,  ХХХХХ року народження.
  • Покласти персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток підопічної дитини на опікуна П.І.П.
  • Службі у справах дітей Андрушівської міської ради (Малинівська О.А.) забезпечити здійснення контролю за умовами проживання та виховання дитини     до досягнення нею повноліття; щороку готувати висновок про стан утримання, навчання та виховання дитини.
  • КУ «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради» (Подік Н.В.) забезпечити надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов для виховання та розвитку підопічної дитини.
  • Відділу соціального захисту та охорони здоров’я апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету (Скрицька Н.М.) щорічно забезпечити пільговим оздоровленням підопічну дитину.
  • Відділу освіти, молоді та спорту апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету (Рудюк С.О.) забезпечити право дитини на здобуття загальної середньої освіти, а у разі потреби забезпечити інклюзивним/індивідуальним навчанням.
  • КНП «Центр ПМСД» Андрушівської міської ради (Балюк А.М.) закріпити за дитиною сімейного лікаря та щорічно забезпечити медичним оглядом дитину за умови укладення декларації з сімейним лікарем.
  • Рекомендувати Управлінню соціального захисту населення Бердичівської районної державної адміністрації забезпечити призначення та виплату державної соціальної допомоги на підопічну дитину в межах видатків передбачених в державному бюджеті.
  • Рекомендувати відділу поліцейської діяльності № 1 Бердичівського районного відділу поліції Головного управління національної поліції України в Житомирській області інформувати службу у справах дітей про відсутність чи наявність проявів асоціальної поведінки з боку опікуна та підопічної дитини.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія ДЕМЧЕНКА.

Міський голова                                                                           Галина БІЛЕЦЬКА