Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №63 від 31.08.2023 р. Про передачу в оренду земельної ділянки Гненюку В.І.

31 Серпень 2023

Рішення №63 від 31.08.2023 р. Про передачу в оренду земельної ділянки Гненюку В.І.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять п’ята сесія                                                                    Восьмого скликання

31.08.2023                                                                                                                                   №63

Про передачу в оренду

земельної ділянки Гненюку В.І.

          Розглянувши заяву громадянина Гненюка Василя Івановича, жителя м.Андрушівка, ———-, іден.номер  ——–, про передачу в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств земельну ділянку загальною площею 0,0057 га в м.Андрушівка, —– кадастровий номер —–, враховуючи Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права та їх обтяжень №9497361 від 27.04.2015 року, Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ——— від 03.08.2023 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 124, 126, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

          1. Передати Гненюку Василю Івановичу в оренду терміном на 5(п’ять) років земельну ділянку для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств загальною площею 0,0057 га в м.Андрушівка, ——, кадастровий номер ——–.

          2. Орендну плату за використання земельних ділянок встановити в розмірі 12(дванадцять) відсотків нормативної грошової оцінки.

          3. Громадянину Гненюку Василю Івановичу в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА