Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №63 від 29.02.2024 р. Про затвердження звіту про хід та результати виконання Програми розвитку Андрушівської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області, як відокремленого підрозділу ДПС, щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2023-2025 роки.

29 Лютий 2024

Рішення №63 від 29.02.2024 р. Про затвердження звіту про хід та результати виконання Програми розвитку Андрушівської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області, як відокремленого підрозділу ДПС, щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2023-2025 роки.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок друга сесія                                                                     Восьмого скликання

29.02.2024                                                                                                   №63

Про затвердження звіту про хід та результати виконання Програми розвитку Андрушівської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області, як відокремленого підрозділу ДПС, щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2023-2025 роки

       Відповідно до ст.26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету Андрушівської міської ради від 16.02.2024 №36, рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШУЄ :

         1.Затвердити звіт про хід та результати виконання Програми розвитку Андрушівської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області, як відокремленого підрозділу ДПС, щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2023-2025 роки, що додається.

Міський голова                                                                     Галина БІЛЕЦЬКА

                                                                         Додаток

                                                                         до рішення сорок другої сесії

Андрушівської міської ради

                                                                         восьмого скликання

                                                                         29.02.2024 р.  №63

ЗВІТ

про хід та результати виконання Програми розвитку Андрушівської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області, як відокремленого підрозділу ДПС, щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2023-2025 роки

Програма розвитку Андрушівської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області, як відокремленого підрозділу ДПС, щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2023-2025 роки схвалена рішенням виконавчого комітету Андрушівської міської ради від 17.02.2023 року №48 та затверджена рішенням двадцять дев’ятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 24.02.2023 року №4.

Програма розроблена з метою забезпечення виконання вимог Закону України від 06 вересня 2012 року № 5203 – VІ «Про адміністративні послуги», наказу ДПС України від 30.09.2020 № 537 «Про затвердження документів, які регламентують діяльність ЦОП» щодо якісного надання адміністративних послуг, поліпшення обслуговування платників податків, функціонування автоматизованих робочих місць в центрі обслуговування платників, забезпечення створення комфортних умов для платників податків та на виконання вимог наказу ДФС України від 21.11.2014 № 318 «Про затвердження Бренд-буку» щодо впровадження загальної концепції та стандартів при оформленні центрів обслуговування платників, який надає майже весь перелік адміністративних і державних послуг для платників.

Основною метою Програми розвитку Андрушівської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області, як відокремленого підрозділу ДПС, щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2023-2025 роки є забезпечення сприятливих умов для швидкого і якісного надання громадянам і платникам податків адміністративних, інформаційних податкових та інших видів послуг; забезпечення повноти обліку платників місцевих податків і зборів, прозорості нарахування та своєчасності сплати податків до бюджету Андрушівської міської територіальної громади  для фінансування видатків, пов’язаних з її розвитком.

На розвиток Андрушівської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області, як відокремленого підрозділу ДПС у 2023 році було виділено 50,0 тис.грн. з місцевого бюджету (установою освоєно 50,0 тис. грн.)

Дані кошти використано на поточний ремонт укриття.

Начальник відділу економічного

розвитку та інвестицій                                                              Михайло ЛЯШУК