Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №63 від 26.01.2024 р. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Демчуку Т.В.

26 Січень 2024

Рішення №63 від 26.01.2024 р. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Демчуку Т.В.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок перша сесія                                                                      Восьмого скликання

26.01.2024                                                                                                                                   №63

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки з

метою передачі в оренду Демчуку Т.В.

          Розглянувши заяву громадянина Демчука Тараса Володимировича, жителя с.Нехворощ, вул.—-, іден.номер —- про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для сінокосіння і випасання худоби загальною площею 0,1455 га в с.Нехворощ, вул.Центральна, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ—– від 18.12.2023 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 34, 93, 124, 126, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Демчуку Тарасу Володимировичу проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду в с.Нехворощ, вул.—, загальною площею 0,1455 га.

2. Передати Демчуку Тарасу Володимировичу в оренду терміном на 7(сім) років земельну ділянку для сінокосіння і випасання худоби загальною площею 0,1455 га в с.Нехворощ, вул.—, кадастровий номер —-

3.Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 10(десять) відсотків нормативної грошової оцінки.

3. Громадянину Демчуку Тарасу Володимировичу провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА