Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №62 від 29.02.2024 р. Про затвердження звіту про хід та результати виконання Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт в Андрушівській міській територіальній громаді на 2023-2024 роки.

29 Лютий 2024

Рішення №62 від 29.02.2024 р. Про затвердження звіту про хід та результати виконання Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт в Андрушівській міській територіальній громаді на 2023-2024 роки.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок друга сесія                                                                     Восьмого скликання

29.02.2024                                                                                                    №62

Про затвердження звіту про хід та результати виконання Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт в Андрушівській міській територіальній громаді на 2023-2024 роки

       Відповідно до ст.ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи  рішення виконавчого комітету Андрушівської міської ради від 16.02.2024 №35, рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШУЄ :

  1. Затвердити звіт про хід та результати виконання Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт в Андрушівській міській територіальній громаді на 2023-2024 роки, що додається.

Міський голова                                                                Галина БІЛЕЦЬКА

Додаток

до рішення сорок другої сесії

Андрушівської міської ради

восьмого скликання

29.02.2024 р.  №62

ЗВІТ

про хід та результати виконання Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт в Андрушівській міській територіальній громаді на 2023-2024 роки

Програма організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт в Андрушівській міській територіальній громаді на 2023-2024 роки схвалена рішенням виконавчого комітету Андрушівської міської ради від 18.11.2022 року №225 та затверджена рішенням двадцять шостої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 29.11.2022 року №7.

Основною метою Програми було забезпечення  належного виконання рішень щодо стягнення аліментів, зменшення заборгованості зі сплати аліментів, а також належного утримання осіб, які отримують аліменти, шляхом виконання суспільно-корисних робіт, що дозволило б вирішувати проблеми Андрушівської міської територіальної громади з питань благоустрою, озеленення території, ліквідації сміттєзвалищ, відновленні, ремонту та доглядом за пам’ятками архітектури, місцями поховань та об’єктами соціальної сфери, прибирання та утримання в належному санітарному стані придорожніх смуг, вирубка чагарників вздовж доріг та інше.

Протягом 2023 року боржники (порушники), на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт для подальшого стягнення плати на аліменти до Андрушівської міської ради не направлялися. Кошти місцевого бюджету на виконання заходів Програми не витрачалися.

Начальник відділу економічного

розвитку та інвестицій                                                             Михайло ЛЯШУК