Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №61 від 26.01.2024 р. Про продовження терміну оренди земельної ділянки Гринишину Я.Є.

26 Січень 2024

Рішення №61 від 26.01.2024 р. Про продовження терміну оренди земельної ділянки Гринишину Я.Є.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок перша сесія                                                                          Восьмого скликання

26.01.2024                                                                                                                                    №61

Про продовження терміну оренди

земельної ділянки Гринишину Я.Є.

          Розглянувши заяву громадянина Гринишина Ярослава Євгенійовича  жителя м.Андрушівка, вул.——, іден.номер —– про продовження терміну дії оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості загальною площею        1,7780 га в м.Андрушівка, вул.—-, враховуючи рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 124, 126, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

          1.Продовжити Гринишину Ярославу Євгенійовичу термін оренди земельної ділянки яка надана для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості загальною площею 1,7780 га в м.Андрушівка, вул.—–, кадастровий номер —- (право оренди №47739710 від 29.08.2022 року) терміном на 2 (два) роки.

          2.Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 5(п’ять) відсотків нормативної грошової оцінки.

          3.Громадянину Гринишину Ярославу Євгенійовичу провести реєстрацію додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки.

          4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА