Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №60 від 26.01.2024 р. Про передачу в оренду земельної ділянки Селянському Д.О.

26 Січень 2024

Рішення №60 від 26.01.2024 р. Про передачу в оренду земельної ділянки Селянському Д.О.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок перша сесія                                                                             Восьмого скликання

26.01.2024                                                                                                                                   №60

Про передачу в оренду земельної

ділянки Селянському Д.О.

              Розглянувши заяву громадянина Селянського Даніїла Олеговича, жителя м.Андрушівка, вул.—–, іден. номер —– про передачу в оренду земельної ділянки для городництва загальною площею     0,0164 га в м.Андрушівка, вул.—-, враховуючи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №46043780 від 28.12.2021 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 124, 126, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

          1. Передати Селянському Даніїлу Олеговичу в оренду терміном на 5(п’ять) років земельну ділянку для городництва загальною площею 0,0164 га, в м.Андрушівка, вул.—-, кадастровий номер ——.

          2. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 5(п’ять) відсотків нормативної грошової оцінки.

          3. Громадянину Селянському Даніїлу Олеговичу в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

          4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА