Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Рішення №6. Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради

02 Грудень 2020

Рішення №6. Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Перша сесія Восьмого скликання

Третє пленарне засідання

від 02 грудня 2020 року №6

Про затвердження персонального складу  виконавчого комітету міської  ради

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 26, пункту 5 частини четвертої статті 42, частини другої  статті 51, частини першої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши рекомендації постійних комісій, міська  рада

ВИРІШИЛА:

  1. ЗАТВЕРДИТИ  персональний склад виконавчого комітету міської ради:
    1. БІЛЕЦЬКА Галина Іванівна – Андрушівський міський голова
    2. ГОРКУН  Володимир Іванович – заступник Андрушівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрушівської  міської ради
    3. ДЕМЧЕНКО Сергій Дмитрович – заступник Андрушівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрушівської  міської ради
    4. МИХАЙЛОВСЬКИЙ  Святослав Анатолійович – керуючий справами виконавчого комітету
    5. ОСАДЧИЙ Олег Васильович – секретар виконавчого комітету ради
    6. УСТИЧ Юрій Васильович  – староста Андрушівської міської ради села Антопіль
    7. МАНЗЕБУР Наталія Геннадіївна – староста Андрушівської міської ради сіл Бровки Перші та Ярешки
    8. ШАТЕЛЮК Людмила Євгеніївна – староста Андрушівської міської ради сіл Волосів та Града
    9. СУШКО Михайло Григорович – староста Андрушівської міської ради села Гальчин
    10. СОКОЛ Віталій Федорович – староста Андрушівської міської ради села Городківка
    11. ОПАНАСЮК Володимир Зіновійович – староста Андрушівської міської ради  сіл Зарубинці, Лісівка, Тарасівка
    12. СЕМЧУК Світлана Миколаївна – староста Андрушівської міської ради сіл Камені, Жерделі, Бровки Другі
    13. ТРОЦЕНКО Антон Миколайович – староста Андрушівської міської ради села Лебединці
    14. ЗЕМБЕР Надія Петрівна – староста Андрушівської міської ради села Любимівка
    15. МАСЛЮК Валентина Миколаївна – староста Андрушівської міської ради села Мала П’ятигірка 
    16. ОПАНАСЮК Сергій Леонідович – староста Андрушівської міської ради села Мостове
    17. ЗАКАБУЛА Анатолій Андрійович – староста Андрушівської міської ради села Нехворощ
    18. ДРАПАК Олександра Михайлівна – староста Андрушівської міської ради села Нова Котельня
    19. ОПАНАСЮК Олександр Миколайович – староста Андрушівської міської ради сіл Павелки та Гарапівка
    20. БОЙКО Олександр Валентинович  – староста Андрушівської міської ради  села Яроповичі
    21. ПРОКОПЕНКО Ольга Василівна – секретар міської ради
    22. БАЛЮК Альона Миколаївна –  начальник управління праці та соціального захисту населення
    23. ГАБІНЕТ Наталія Петрівна – начальник  УДКСУ в Андрушівському районі
    24. КЛІМЧУК Сергій Олександрович  – начальник    Андрушівської ДПІ Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області                                                 
    25. КОБИЛИНСЬКИЙ Микола Вікторович  – начальник Андрушівського районного  сектору  управління ДСНС України в Житомирській області
    26. КРАВЧУК Віктор Олександрович – начальник Андрушівського РЕМ
    27. МАТВІЄНКО Оксана Юріївна – генеральний директор ТОВ «Андрушівський маслосирзавод»
    28. НЕЧЕПА Ірина Теодорівна – начальник служби у справах дітей
    29. РАДЧУК Ірина Юріївна  –  начальник Андрушівського районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області
    30. РУДНИЦЬКА Наталія Іллівна – директор районного будинку культури
    31. ПРОКОПЧУК Олександр Володимирович – начальник   Андрушівського відділення поліції  Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області
    32. СОЛОПІЙ Степан Броніславович  – директор Андрушівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості
    33. СУБОТЕНКО Ніна Олексіївна – начальник фінансового відділу
    34. ЧУЖИНОВ Володимир Олександрович – завідувач сектором з питань оборонної роботи, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського  голову Г. І. Білецьку.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА