Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №58 від 29.10.2021 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, з метою передачі в постійне користування ДП «Коростишівський лісгосп АПК»

29 Жовтень 2021

Рішення №58 від 29.10.2021 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, з метою передачі в постійне користування ДП «Коростишівський лісгосп АПК»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тринадцята сесія

Восьмого скликання

29.10.2021

№58

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в постійне користування ДП «Коростишівський лісгосп АПК»

Розглянувши клопотання Дочірнього підприємства «Коростишівський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради м.Коростишів, вул.Різдвяна, 80-а, код ЄДРПОУ 32062890  про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в постійне користування для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг орієнтовною площею 61,31 га за межами населених пунктів Андрушівської міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 50 Закону України  «Про землеустрій», міська рада 

ВИРІШИЛА:

 1. Надати дочірньому підприємству «Коростишівський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в постійне користування для ведення лісового господарства із земель запасу Андрушівської міської ради орієнтовною площею 61,31 га в тому числі:
  • за межами населеного пункту с.Лебединці – 22,4 га;
  • за межами населеного пункту с.Мостове – 10га;
  • за межами населеного пункту с.Городище – 3,16га;
  • за межами населеного пункту с.Яроповичі – 11,5га;
  • за межами населеного пункту с.Нехворощ – 14,25га.
 2. Дочірньому підприємству «Коростишівський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок відповідно чинного законодавства.
 3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА