Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №58 від 26.01.2024 р. Про передачу в оренду земельної ділянки Дущенко В.В., Гненюку І.В.

26 Січень 2024

Рішення №58 від 26.01.2024 р. Про передачу в оренду земельної ділянки Дущенко В.В., Гненюку І.В.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок перша сесія                                                                             Восьмого скликання

26.01.2024                                                                                                                                  №58

Про передачу в оренду земельної

ділянки Дущенко В.В., Гненюку І.В.

              Розглянувши заяву громадян Дущенко Валентини Василівни, жительки м.Андрушівка, вул.—-, іден. номер —-, Гненюка Івана Васильовича, жителя м.Андрушівка, пров.—-, іден.номер —- про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, загальною площею 0,1422 га в м.Андрушівка, вул.—-, враховуючи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №18032356 від 14.12.2016 року, №18032357 від 14.12.2016 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 124, 126, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

          1. Передати Дущенко Валентині Василівні, Гненюку Івану Васильовичу в оренду терміном на 3(два) роки земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, загальною площею 0,1422 га, в м.Андрушівка, вул.—-, кадастровий номер —.

          2. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 6(шість) відсотків нормативної грошової оцінки.

          3. Громадянам Дущенко Валентині Василівні, Гненюку Івану Васильовичу в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

          4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА