Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №54 від 29.03.2024 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Бистрицькому В.А.

29 Березень 2024

Рішення №54 від 29.03.2024 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Бистрицькому В.А.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок третя сесія                                                                           Восьмого скликання

29.03.2024                                                                                                   №54

Про надання дозволу на розробку проєкту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

з метою передачі в оренду Бистрицькому В.А.

            Розглянувши заяву громадянина Бистрицького Вячеслава Андрійовича, жителя м.Андрушівка, пров.-----, іден.номер ----- про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 0,20 га за межами населеного пункту м.Андрушівка, вул.Дмитрівська, враховуючи Інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно №----- від 28.11.2023 року, рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 59, 122, 123, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада
 

ВИРІШУЄ:

1. Надати громадянину Бистрицькому Вячеславу Андрійовичу дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 0,20 га за межами населеного пункту м.Андрушівка, вул.Дмитрівська.

2. Дозволити громадянину Бистрицькому Вячеславу Андрійовичу замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.

3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                     Галина БІЛЕЦЬКА