Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №53 від 19.12.2023 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Шарафанову В.Е.

19 Грудень 2023

Рішення №53 від 19.12.2023 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Шарафанову В.Е.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорокова сесія                                                                              Восьмого скликання

19.12.2023                                                                                                                                    №53

Про надання дозволу на розробку технічної

документації по визначенню нормативної

грошової оцінки земельних ділянок

Андрушівської міської ради (в межах та за

межами населеного пункту м.Андрушівка)

          Заслухавши інформацію начальника відділу земельних відносин та екології Андрушівської міської ради Байбули Н.М., враховуючи рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.201 Земельного кодексу України, Законом України «Про оцінку земель», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок Андрушівської міської ради (в межах та за межами населеного пункту м.Андрушівка).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА