Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №5 від 19.12.2023 р. Про перейменування вулиць та провулку в м. Андрушівка, Бердичівського району, Житомирської області.

19 Грудень 2023

Рішення №5 від 19.12.2023 р. Про перейменування вулиць та провулку в м. Андрушівка, Бердичівського району, Житомирської області.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорокова  сесія                                                                    Восьмого скликання

19.12.2023                                                                                               №5

Про перейменування вулиць та провулку в м.Андрушівка Бердичівського району Житомирської області  

         Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану»,  «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», рішення 36 сесії Андрушівської міської ради 8 скликання  від 28.09.2023 №13, враховуючи  подання міського голови, результати електронного голосування та рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШУЄ:

1.Перейменувати вулиці Гагаріна та 8-го Березня в м.Андрушівка Бердичівського району  Житомирської області відповідно на вулиці Олексія Зайця та Леся Курбаса та провулок 8-го Березня в м.Андрушівка Бердичівського району  Житомирської області на провулок Леся Курбаса.

2. Відділу комунальної власності, архітектури та містобудування направити дане рішення до Державного реєстру виборців, ДП «Національні інформаційні системи» та забезпечити внесення змін до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

          3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                         Галина БІЛЕЦЬКА


Додатки: