Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №49 від 26.05.2023 р. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №88 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Бойку С.М.».

26 Травень 2023

Рішення №49 від 26.05.2023 р. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №88 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Бойку С.М.».

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять друга сесія                                                                  Восьмого скликання

26.05.2023                                                                                                             №49

Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №88 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Бойку С.М.»

     Розглянувши заяву громадянина Бойка Сергія Миколайовича, жителя с.Любимівка, вул.--------------------- про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №88, враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ---------------- від 24.04.2023 року, рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШУЄ:

1.Внести зміни до рішення шістнадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №88 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Бойку С.М.» виклавши  пункти 2-4 в новій редакції:

«2.Надати громадянину Бойку Сергію Миколайовичу дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) з метою передачі в оренду для городництва загальною площею 0,50 га за межами с. Любимівка Андрушівської міської ради, кадастровий номер —————.

3. Громадянину Бойку Сергію Миколайовичу замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.

4. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА