Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №48 від 01.10.2021 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Сологуб Н.М.

01 Жовтень 2021

Рішення №48 від 01.10.2021 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Сологуб Н.М.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Дванадцята сесія

Восьмого скликання

01.10.2021

№48

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Сологуб Н.М.

Розглянувши заяву громадянки Сологуб Надії Миколаївни, жительки м.Андрушівка, вул.Комарова, 15, іден. номер 1904912806 про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,08 га в м.Андрушівка, вул.Комарова, 15, враховуючи рекомендації постійних комісій, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 50 Закону України  «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати громадянці Сологуб Надії Миколаївні дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,08 га в м.Андрушівка, вул.Комарова, 15 із земель запасу Андрушівської міської ради.
  2. Громадянці Сологуб Надії Миколаївні замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.
  3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА