Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №47 від 18.02.2022 р. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці

18 Лютий 2022

Рішення №47 від 18.02.2022 р. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 18 лютого 2022 р.

№47

Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці

Керуючись статтями 373, 374, 375 ЦК України, пп.11 п. “а” ст. 37, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості у м. Андрушівка, затвердженого рішенням виконавчого комітету Андрушівської міської ради від 08.05.2013 року № 45, розглянувши заяву гр. Янчука Миколи Володимировича і.п.н. —–, від 17.02.2022 року про присвоєння адреси земельній ділянці площею 0,11 га, з кадастровим номером ——- по вул. —–  у селі —— Бердичівського району Житомирської області, яка утворилась у результаті поділу належної йому на праві власності земельної ділянки площею 0,25 га з кадастровим номером ——— для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) на дві: 0,11 га. та 0,14 га. без зміни виду використання землі, враховуючи той факт, що одна із утворених земельних ділянок площею 0,14 га. має поштовий номер —, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Присвоїти поштову адресу земельній ділянці кадастровий номер ——– по вул. ——  у селі —– Бердичівського району Житомирської області, яка належить Янчуку Миколі Володимировичу, а саме:
    Україна, Житомирська область, Бердичівський район, село —-, вул.—-, номер —- (—-).
  2. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури (Комінарець А.О.) забезпечити внесення інформації про присвоєння адреси земельної ділянки до реєстру адрес.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА