Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №45 від 27.07.2023 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Самборській Г.М.

27 Липень 2023

Рішення №45 від 27.07.2023 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Самборській Г.М.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять четверта сесія                                                                    Восьмого скликання

27.07.2023                                                                                                                                    №45

Про відмову в наданні дозволу на розробку

проєкту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки Самборській Г.М.

             Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Самборської Галини Миколаївни, жительки ХХХХХХХХ про виділення земельної ділянки для розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності по вул.Корольова в м.Андрушівка, що поблизу автостанції, враховуючи рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 122, 123, п.1 ст.134 Земельного кодексу України, міська рада
 

ВИРІШУЄ:

1.Відмовити громадянці Самборській Галині Миколаївні в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення підприємницької діяльності по вул.Корольова в м.Андрушівка, в зв’язку з невідповідністю вимог законів (відсутні графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування та розмір земельної ділянки, вільні земельні ділянки комунальної власності передаються в користування на конкурентних засадах(на земельних торгах).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк ) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА