Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №43 від 29.03.2024 р. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бровківської сільської ради від 20 лютого 1996 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність».

29 Березень 2024

Рішення №43 від 29.03.2024 р. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бровківської сільської ради від 20 лютого 1996 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність».

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок третя сесія                                                                              Восьмого скликання

29.03.2024                                                                                                   №43

Про внесення змін до рішення виконавчого

комітету Бровківської сільської ради

від 20 лютого 1996 року «Про передачу

земельних ділянок у приватну власність»

         Розглянувши заяву громадянина Шаховця Євгенія Панасовича, жителя Київської області, м.Кагарлик, вул.—–, іден. номер —– про внесення змін в рішення виконавчого комітету Бровківської сільської ради від 20 лютого 1996 року в частині передачі земельної ділянки у приватну власність Шаховець Варварі Пилипівні, враховуючи свідоцтво про право на спадщину за заповітом від 01.03.2000 року, Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ—— від 08.02.2024 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 121 Земельного кодексу України, міська рада

ВИРІШУЄ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету Бровківської сільської ради від 20 лютого 1996 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність», а саме: в додатку №1: Список громадян, яким передано земельні ділянки у приватну власність для ведення особистого підсобного господарства

6. Шаховець Варвара Пилипівна цифру «0,20» замінити на цифру «0,08».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                     Галина БІЛЕЦЬКА