Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Рішення №43 від 23.04.2021 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Горкуну В.М.

23 Квітень 2021

Рішення №43 від 23.04.2021 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Горкуну В.М.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сьома сесія Восьмого скликання

23.04.2021 №43

Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Горкуну В.М.

Розглянувши заяву громадянина Горкуна Віталія Миколайовича, жителя м.Андрушівка, вул.Сонячна,55, (іден. номер 2972204091) про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, з метою передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0 га в м.Андрушівка ( за межами населеного пункту), кадастровий номер 1820310100:04:000:0280, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 118, 122 Земельного кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відмовити Горкуну Віталію Миколайовичу в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0 га із земель комунальної власності Андрушівської міської ради, в зв’язку з тим, що земельний масив (кадастровий номер 1820310100:04:000:080) до складу якого входить дана земельна ділянка, перебуває в користуванні громадян для ведення індивідуального городництва, ведення особистого селянського господарства.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА