Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №4 від 27.05.2022 р. Про відмову в затвердженні технічної документації із землеусрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Довгій Т.Л., Довгій Г.Б.

27 Травень 2022

Рішення №4 від 27.05.2022 р. Про відмову в затвердженні технічної документації із землеусрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Довгій Т.Л., Довгій Г.Б.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять перша сесія

Восьмого скликання

27.05.2022

№4

Про відмову в затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  з метою передачі у власність Довгій Т.Л.,  Довгій Г.Б.

Розглянувши заяву громадян Довгої Тетяни Леонідівни, іден.номер 2943220909, Довгої Галини Борисівни, іден. номер ——-, жителів с.Гальчин, вул.——- про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) з метою передачі у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 4,3972 га за межами с.Гальчин, враховуючи рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12, ст.122, п.п.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відмовити Довгій Тетяні Леонідівні, Довгій Галині Борисівні в затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 4,3972 га за межами с.Гальчин, кадастровий номер 1820382400:03:000:0162 в зв’язку з забороною передачі земель у приватну власність.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА