Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №4 від 17.03.2022 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Солопій А.В.

17 Березень 2022

Рішення №4 від 17.03.2022 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Солопій А.В.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцята сесія

Восьмого скликання

17.03.2022

№4

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Солопію А.В.

Розглянувши заяву громадянина Солопія Анатолія Володимировича, жителя м.Андрушівка, вул.—– іден. номер —— про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,04га в м.Андрушівка, вул.——-, враховуючи витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-2600229102022 від 21.02.2022 року, рекомендації постійної комісій та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 118, 121, 126 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Солопію Анатолію Володимировичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м.Андрушівка,  вул.—–, загальною площею 0,04 га.
  2. Передати громадянину Солопію Анатолію Володимировичу у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,04 га, кадастровий номер – 1820310100:01:048:0077.
  3. Громадянину Солопію Анатолію Володимировичу провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
  4. Рішення виконкому Андрушівської міської ради від 29.12.1993 року №431 «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам міста Андрушівка»  в частині передачі Солопію Анатолію Володимировичу земельної ділянки загальною площею 0,12 га вважати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА