Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №39 від 24.03.2023 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ПВП фірма «ВОЛ»

24 Березень 2023

Рішення №39 від 24.03.2023 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ПВП фірма «ВОЛ»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                             Восьмого скликання

24.03.2023                                                                                                                                    №39

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки з

метою передачі в оренду ПВП фірма «ВОЛ»

          Розглянувши клопотання Приватного виробничого підприємства фірма «ВОЛ», с.Зарубинці, вул.Першотравнева, 20, кв.1, іден. код 20410042 про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 4,2 га за межами населеного пункту с.Тарасівка,                  вул.Садова, 32, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-2600543192022 від 01.12.2022 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 122, 124, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про державний земельний кадастр», «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити ПВП фірмі «ВОЛ» проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с.Тарасівка, вул.Садова, 32, загальною площею 4,2 га.

2. Передати ПВП фірмі «ВОЛ» в оренду терміном на 7 (сім) років земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 4,2 га, кадастровий номер ——-.

3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 12(дванадцять) відсотків  нормативної грошової оцінки.

4. ПВП фірмі «ВОЛ» в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА