Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №39 від 18.02.2022 р. Про надання статусу дитини-сироти

18 Лютий 2022

Рішення №39 від 18.02.2022 р. Про надання статусу дитини-сироти

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 18 лютого 2022 р.

№39

Про надання статусу дитини-сироти

Відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання статті 5 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», пунктів 22, 23 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дітей», розглянувши подання служби у справах дітей Андрушівської міської ради про надання статусу дитини-сироти ——– року народження та ———року народження в зв’язку з тим, що їх батьки померли (свідоцтво про смерть матері серія І-ТП № 421670, видане 28 січня 2022 року Андрушівським відділом державної реєстрації актів цивільного стану у Бердичівському районі Житомирської області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький), свідоцтво про смерть батька            серія І-ТП №421665, видане 27 січня 2022 року Андрушівським відділом державної реєстрації актів цивільного стану у Бердичівському районі Житомирської області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький), та влаштування дітей-сиріт в сімейні форми виховання, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Надати статус дитини-сироти малолітнім ——–року народження та ——– року народження та влаштувати їх в сімейні форми виховання.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Демченка С.Д.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА