Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №38 від 24.03.2023 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Ткачуку С.В.

24 Березень 2023

Рішення №38 від 24.03.2023 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Ткачуку С.В.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                             Восьмого скликання

24.03.2023                                                                                                                                    №38

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки з

метою передачі в оренду Ткачуку С.В.

          Розглянувши заяву громадянина Ткачука Сергія Васильовича жителя м.Андрушівка, вул.—–, іден. номер —— про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 0,37 га за межами населеного пункту с.Яроповичі, вул.—–, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ——- від 28.12.2022 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 122, 124, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про державний земельний кадастр», «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Ткачуку Сергію Васильовичу проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту с.Яроповичі, вул.——-, загальною площею 0,37 га.

2. Передати громадянину Ткачуку Сергію Васильовичу в оренду терміном на 7 (сім) років земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 0,37 га, кадастровий номер ——-.

3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 12(дванадцять) відсотків  нормативної грошової оцінки.

4. Громадянину Ткачуку Сергію Васильовичу в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                           Галина БІЛЕЦЬКА