Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №37 від 18.02.2022 р. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

18 Лютий 2022

Рішення №37 від 18.02.2022 р. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 18 лютого 2022 р.

№37

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

Відповідно до пп. 4 п.б статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання статті 5 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», пунктів 22, 24 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дітей», розглянувши подання служби у справах дітей Андрушівської міської ради про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування —–, та ——-, в зв’язку з тим, що їх мати, Олійник Любов Миколаївна, померла (свідоцтво про смерть серія–, видане 15.07.2019 р. виконавчим комітетом Підлісківської сільської ради, Долинського району, Івано-Франківської області), батько дітей, Олійник Валерій Володимирович, позбавлений батьківських прав (рішення Долинського районного суду Івано-Франківської області від 07.10.2021 року справа № –) та влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування в сімейні форми виховання, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Надати статус дитини, позбавленої батьківського піклування неповнолітній ——-, —–року народження та малолітньому ———, —- року народження та влаштувати їх в сімейні форми виховання.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Демченка С.Д.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА