Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №35 від 26.05.2023 р. Про продовження терміну дії рішення восьмої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 28.05.2021 №85 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ПП «Яроповичі».

26 Травень 2023

Рішення №35 від 26.05.2023 р. Про продовження терміну дії рішення восьмої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 28.05.2021 №85 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ПП «Яроповичі».

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять друга сесія                                                                   Восьмого скликання

26.05.2023                                                                                                                                    №35

Про надання дозволу на розробку технічної

документації із землеустрою щодо інвентаризації

земельної ділянки КП  АМР «КОМСЕРВІС»

          Розглянувши клопотання КП АМР «КОМСЕРВІС» м.Андрушівка, пл.Т.Г.Шевченка, 7, код ЄДРПОУ 33967566 про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під сміттєзвалищем загальною площею 5,0 га за межами міста Андрушівка, враховуючи рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 791, 83 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 35, 57 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про відходи», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Надати Комунальному підприємству Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під полігоном твердих побутових відходів (цільове призначення: 11.08 Земельні ділянки загального користування, відведенні для цілей поводження з відходами) загальною площею 5,0 га за межами населеного пункту  м.Андрушівка.

2. Дозволити КП АМР «КОМСЕРВІС» замовити та виготовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА