Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №34 від 26.05.2023 р. Про припинення права оренди та передачу в оренду невитребувані земельні ділянки (паї) ПП «ІМПАК».

26 Травень 2023

Рішення №34 від 26.05.2023 р. Про припинення права оренди та передачу в оренду невитребувані земельні ділянки (паї) ПП «ІМПАК».

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять друга сесія                                                                   Восьмого скликання

26.05.2023                                                                                                                                    №34

Про надання дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки

в м.Андрушівка, вул.Садова, 11а

          З метою формування земельних ділянок комунальної власності та внесення інформації до Державного земельного кадастру, враховуючи Витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно №7038873 від 19.04.2005 року, рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 791, 83 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 35, 57 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Надати Андрушівській міській раді дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури загальною площею 0,15 га в м.Андрушівка, вул.Садова, 11а.

2. Дозволити Андрушівській міській раді замовити та виготовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА