Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №32 від 30.11.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у з метою передачі у спільну сумісну власність Сліпченко Г.Є., Голоденко Л.В., Голоденку І.І.

30 Листопад 2023

Рішення №32 від 30.11.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у з метою передачі у спільну сумісну власність Сліпченко Г.Є., Голоденко Л.В., Голоденку І.І.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять дев’ята сесія                                                                     Восьмого скликання

30.11.2023                                                                                                                                   №32

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у з метою передачі у спільну сумісну власність Сліпченко Г.Є., Голоденко Л.В., Голоденку І.І.

          Розглянувши заяву громадян Сліпченко Галини Євгеніївни, іден.номер —, Голоденко Лариси Вікторівни, іден.номер —–, Голоденка Ігоря Ігоровича, іден.номер ——-, жителів с.Міньківці, вул.——- про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,25 га в с.Міньківці, вул.——, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ—— від 30.10.2023 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 118, 121, 126, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Сліпченко Галині Євгеніївні, Голоденко Ларисі Вікторівні, Голоденку Ігорю Ігоровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с.Міньківці, вул.——-, загальною площею 0,25 га.

2. Передати Сліпченко Галині Євгеніївні, Голоденко Ларисі Вікторівні, Голоденку Ігорю Ігоровичу у спільну сумісну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,25 га, кадастровий номер ——-.

3. Громадянам Сліпченко Галині Євгеніївні, Голоденко Ларисі Вікторівні, Голоденку Ігорю Ігоровичу провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА