Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №31 від 31.08.2023 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з метою передачі в оренду Мошківському А.І.

31 Серпень 2023

Рішення №31 від 31.08.2023 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з метою передачі в оренду Мошківському А.І.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять п’ята сесія                                                                    Восьмого скликання

31.08.2023                                                                                                      №31

Про надання дозволу на розробку проєкту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки зі зміною цільового призначення

з метою передачі в оренду Мошківському А.І.    Розглянувши заяву громадянина Мошківського Андрія Івановича, жителя с.Мала П’ятигірка, вул.——–, іден. номер ——- про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для городництва загальною площею 0,50 га за межами населеного пункту с.Мала П’ятигірка (на схемі поділу ділянка №6), враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ——– від 14.07.2023 року, рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 22, 36, 122, 134 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШУЄ:

1.Надати громадянину Мошківському Андрію Івановичу дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з метою передачі в оренду для городництва загальною площею   0,50 га за межами населеного пункту с.Мала П’ятигірка Андрушівської міської ради, кадастровий номер ——–

2. Громадянину Мошківському Андрію Івановичу замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.

3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк ) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                          Галина БІЛЕЦЬКА