Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №30 від 28.09.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування КУ “Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради”

28 Вересень 2023

Рішення №30 від 28.09.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування КУ “Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради”

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять шоста сесія                                                                  Восьмого скликання

28.09.2023                                                                                                                                  №30

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування КУ «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради»

          Розглянувши клопотання КУ «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради», м.Андрушівка, вул.Зазулінського, 5, код ЄДРПОУ 44021124 про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачі в постійне користування загальною площею 0,5548 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги в м.Андрушівка, вул.Зазулінського, 5, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-2600534732023 від 18.09.2023 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 92, 126, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги в м.Андрушівка, вул.Зазулінського, 5, загальною площею 0,5548 га.

2. Передати КУ «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради» в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги земельну ділянку загальною площею 0,5548 га, кадастровий номер 1820310100:01:026:0052.

3. КУ «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради» провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА