Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №3 від 29.02.2024 р. Про зміни до складу постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин.

29 Лютий 2024

Рішення №3 від 29.02.2024 р. Про зміни до складу постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок друга сесія                                                                      Восьмого скликання

29.02.2024                                                                                                     №3

Про зміни до складу постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин

          Відповідно до ст.ст.26, 47, 49, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Андрушівської міської ради восьмого скликання, міська рада

ВИРІШУЄ:

         1. Вивести Мельник Наталію Іванівну зі складу постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин у зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата Андрушівської міської ради восьмого скликання.

         2. Обрати Рудюк Світлану Олександрівну до складу постійної комісії з  питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА