Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №29 від 26.05.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в м.Андрушівка, вул.Шкільна, 12.

26 Травень 2023

Рішення №29 від 26.05.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в м.Андрушівка, вул.Шкільна, 12.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять друга сесія                                                                   Восьмого скликання

26.05.2023                                                                                                                                  №29

Про внесення змін до рішення виконкому Андрушівської міської ради від 20.03.1994 року №85 «Про передачу у приватну власність громадянам земельних ділянок»

          Розглянувши заяву громадянина Гончара Петра Андрійовича, жителя м.Андрушівка, вул.——– про внесення змін до рішення виконкому Андрушівської міської ради від 20.03.1994 року №85 «Про передачу у приватну власність громадянам земельних ділянок», враховуючи розроблену ТОВ «ГЕОМЕТР» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості), рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШУЄ:

1.Внести зміни до рішення виконкому Андрушівської міської ради від 20.03.1994 року «Про передачу у приватну власність громадянам земельних ділянок» в частині передачі у приватну власність Гончару Петру Андрійовичу, а саме: викласти в новій редакції:

«Передати Гончару Петру Андрійовичу у приватну власність земельні ділянки загальною площею 0,30 га в тому числі: 0,10га – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Андрушівка, вул.Дмитрівська, 58, 0,0840 га – для ведення особистого селянського господарства в м.Андрушівка, вул.Дмитрівська, 0,1160 га – для ведення особистого селянського господарства в м.Андрушівка, вул.Дмитрівська».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА