Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №28 від 28.09.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування Яроповицькому ЗДО “Теремок”

28 Вересень 2023

Рішення №28 від 28.09.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування Яроповицькому ЗДО “Теремок”

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять шоста сесія                                                                   Восьмого скликання

28.09.2023                                                                                                                                   №28

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування Яроповицькому ЗДО «Теремок»

          Розглянувши клопотання Яроповицького закладу дошкільної освіти «Теремок», с.Яроповичі, вул.Середюка, 1, код ЄДРПОУ 34277661 про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки з передачею в постійне користування загальною площею 0,3243 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в с.Яроповичі, вул.Середюка, 1, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-6300409592023 від 13.07.2023 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 92, 126, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в с.Яроповичі, вул.Середюка, 1, загальною площею 0,3243 га.

2. Передати Яроповицькому ЗДО «Теремок» в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти земельну ділянку загальною площею 0,3243 га, кадастровий номер 1820389000:01:001:0400.

На частину земельної ділянки загальною площею 0,0541га встановлено обмеження-охоронна зона навколо (уздовж) об’єкта енергетичної системи.

3. Яроповицькому ЗДО «Теремок» провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА