Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №27 від 30.06.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в м.Андрушівка, вул.Зазулінського.

30 Червень 2023

Рішення №27 від 30.06.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в м.Андрушівка, вул.Зазулінського.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять третя сесія                                                                    Восьмого скликання

30.06.2023                                                                                                       №27

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо інвентаризації земельної

ділянки в м.Андрушівка, вул.Зазулінського

          Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки загальною площею 0,0273 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в м.Андрушівка, вул.Зазулінського, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-0700341232023 від 29.05.2023 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 83, 126, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в м.Андрушівка, вул.Зазулінського, загальною площею 0,0273 га, кадастровий номер 1820310100:01:026:0049.

2. Андрушівській міській раді провести оформлення речового права на дану земельну ділянку комунальної власності відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                          Галина БІЛЕЦЬКА