Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №260 від 22.10.2021 р. Про затвердження Положення про місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту

22 Жовтень 2021

Рішення №260 від 22.10.2021 р. Про затвердження Положення про місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 22 жовтня 2021 р.

№260

Про затвердження Положення про місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту

Керуючись Кодексом цивільного захисту України, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 443, Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444, Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Затвердити Положення про місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту Андрушівської міської ради, додаток 1 додається.
  2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА


Додатки: