Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №26 від 21.01.2022 р. Про виконання плану роботи виконавчого комітету Андрушівської міської ради за 2021 рік

21 Січень 2022

Рішення №26 від 21.01.2022 р. Про виконання плану роботи виконавчого комітету Андрушівської міської ради за 2021 рік

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 січня 2021 р.

№26

Про виконання плану роботи виконавчого комітету Андрушівської міської ради за 2021 рік

Керуючись ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом  виконавчого комітету Андрушівської міської ради,  затвердженого рішенням виконавчого комітету Андрушівської міської ради від 22 січня  2020 року № 1, заслухавши та обговоривши інформацію  секретаря виконавчого комітету Осадчого О.В. про виконання плану роботи виконавчого комітету Андрушівської міської ради за 2021 рік, виконком Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Інформацію секретаря виконавчого комітету Андрушівської міської ради про виконання плану роботи виконкому міської ради за 2021 рік взяти до відома.
  2. Керівникам відділів апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого  комітету, керівникам інших виконавчих органів міської ради, старостам  забезпечити своєчасне подання пропозицій до проектів планів роботи виконкому.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Андрушівської міської ради Осадчого О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА