Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №252 від 22.10.2021 р. Про видачу ордера на житлове приміщення в соціальному гуртожитку

22 Жовтень 2021

Рішення №252 від 22.10.2021 р. Про видачу ордера на житлове приміщення в соціальному гуртожитку

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 22 жовтня 2021 р.

№252

Про видачу ордера на житлове приміщення в соціальному гуртожитку

Керуючись Житловим кодексом Української РСР, підпунктом 2 пункту “а”, підпунктами 5, 6, 8 пункту “б” статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України “Про житловий фонд соціального призначення”, Типовим Положенням про соціальний гуртожиток для осіб, які потребують соціального захисту, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2007 р. N 783 (далі – Типове Положення), відповідно до рішення виконавчого комітету Андрушівської міської ради від 18.08.2021 року № 196 «Про взяття на соціальний квартирний облік», згідно з протоколом засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 18.10.2021 року № 7, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Видати ордер  Хорову Андрію Петровичу на заселення в кімнату № 14, житловою площею 14,8 кв.м., соціальний гуртожиток  № 2 по вул.—-, м.Андрушівка, Житомирська обл.
  2. Уповноважити КП АМР АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ укласти договір найму житлового приміщення у соціальному гуртожитку № 2 за формою згідно з  додатком  1 до Типового Положення від сторони наймодавця.
  3. Повідомити Хорова Андрія Петровича про те, що зняття в установленому законодавством порядку із соціального квартирного  обліку  особи,  яка  згідно  з  договором  проживає в гуртожитку, є підставою для його розірвання, а також про те, що наймодавець має право вимагати розірвання договору, якщо наймач або інші особи, за дії яких він відповідає, використовують житлове  приміщення  не  за  призначенням  або  порушують  правила користування такими приміщеннями.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу влади  Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА