Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №25 від 31.08.2023 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Скаковському І.Й., Сидоренко М.С., Скаківській Т.І.

31 Серпень 2023

Рішення №25 від 31.08.2023 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Скаковському І.Й., Сидоренко М.С., Скаківській Т.І.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять п’ята сесія                                                                   Восьмого скликання

31.08.2023                                                                                                                                    №25

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність               Скаковському І.Й., Сидоренко М.С., Скаківській Т.І.

          Розглянувши заяву громадян Скаковського Івана Йосиповича, жителя с.Волосів, вул.——, іден.номер —–, Сидоренка Миколи Станіславовича, жителя м.Житомир, вул.—–, іден.номер ——-, Скаківської Тетяни Іванівні, жительки с.Волосів, вул.—— іден.номер —— про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,25 га в с.Волосів, вул.—–, враховуючи свідоцтво про право власності на житло від 12.12.2003 року, свідоцтва про право на спадщину за законом від 10.05.2023 року, Витяги з Державного реєстру речових прав №50218473, №50218442  від 10.05.2023року,  рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 89, 118, 121, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, ст.ст.19, 55 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Надати громадянам Скаковському Івану Йосиповичу, Сидоренку Миколі Станіславовичу, Скаківській Тетяні Іванівні дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд загальною площею 0,25 га в с.Волосів, вул.——.

2. Дозволити громадянам Скаковському Івану Йосиповичу, Сидоренку Миколі Станіславовичу, Скаківській Тетяні Іванівні замовити та виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3. Рішення третьої сесії Волосівської сільської ради двадцять другого скликання від 29.05.1995 року в частині передачі у приватну власність Скаковському Івану Йосиповичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд загальною площею 0,25 га вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк ) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА