Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №25 від 26.05.2023 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в постійне користування ДП «Коростишівський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс».

26 Травень 2023

Рішення №25 від 26.05.2023 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в постійне користування ДП «Коростишівський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс».

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять друга сесія                                                                   Восьмого скликання

26.05.2023                                                                                                             №25

Про надання дозволу на розробку технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на

місцевості) з метою передачі у власність Герасименко А.А.

          Розглянувши заяву громадянки Герасименко Алли Анатоліївни, жительки м.Андрушівка, ——– про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0807 га в м.Андрушівка, вул.Вероніки Морозової, 15, враховуючи свідоцтво про право на спадщину за законом від 22.03.2023 року, Витяг з Державного реєстру речових прав №326611421 від 22.03.2023 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 118, 121, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, ст.ст.19, 55 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Надати громадянці Герасименко Аллі Анатоліївні дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд загальною площею 0,0807 га в м.Андрушівка, вул.Вероніки        Морозової, 15.

2. Дозволити громадянці Герасименко Аллі Анатоліївні замовити та виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА